jsi emo?

4. května 2008 v 9:40 | Emoušek |  co je to emo?
Emo hudba
EMO je velký pojem,vztahující se na mnoho druhů hudby. Většinou se nám ale vybaví EMOcionální pun-rock. Punk,který byd' i jen trochu je ovlivněný emem není nic jiného než dobrý,upřímný a procítěný punk-rock. Ale často ztrácí své spojení s emem,který je charakterizovatelný dlouhými songy,vokálovým kontrastem v konvenčním zpěvu,štěkavám řevem,pláčem nebo lehkým šeptem. je to vlastně Očistné osvobození které je velice mocné a dráždivé.
Jsi taky EMO?
Tohle není návod EMEM se nejde stát!Musíte se jím narodit!Ale pro těch pár lidí,co chtějí najít cestu jak se přiblížit svojí duši....Tu pár triků bude :)
Je v podstatě jednoduché se "stát" EMEM a dobří herci co budou jen předstírat taky dokonale zapadnou.Stačí mít jen talent se přizpůsobit. Pro ty co chtějí najít svou cestu...čtěte dál,pro zbytek co chtějí jen "jít proti proudu" ,,Tohle pro vás není!"
Není nutný mít černý,nebo světloulinký vlasy aby se z tebe stal EMO. Prostě to není podmínka. Je to jen "vžitý" protože hodně EMO children následovalo přesně určený styl.Nikdo tě nebude nutit měnit barvu vlasů,nosit piers,nebo si nechat udělat tetování. O tomhle EMO fakt není. jedinou "Opravdovou" Podmínkou" je,že se nesmíš bát vyjádřit své city! neskrývej je v sobě a pak už skoro nic nebrání zařadit se mezi pravé EMOchildren!
Když si pozorně prohédneš oblečení těhle lidí,všimneš si,že často převažuje černá a růžová...Zvláštní,že? Ale zkusil jsi se nad tím zamyslet? je to zase všechno o citech! Růžová má symbolizovat lásku,něhu,porozumění,jemnost...prostě vše co je se samotnou barvou spojováno...A černá znamená strach smutek a mnouhdy zlamání vlastním životem. Když oblékneš jinou barvu dáváš zase na jevo jiné citové rozpoležení. EMOpeople taky rádi nosí nápisi,ale zase jen naznačují...Třeba co cítí,koho mají rádi,co nenávidí.EMO je zkrátka hlavně(spíše jen) o pocitech a jejich vyjádření. A tak se OPRAVDU nemůže stát,že by si třeba některý z EMO kluků vzal na sebe triko s nápisem: ,,Netrpím nedostatkem vitamínů!"Podpbný výstřelky a bbosti u nich ani nehledej.
Ale zpátky. jak už jsem říkala,bud' EMO jsi nebo ne.A aby jsi jím byl musítš mít jedinou vlastnost a tou je CIT-NESMÍŠ SE BÁT DÁT NAJEVO SVOJE POCITY,AT' JSI KDEKOLI.Ostatní rysy EMA ti můžou bejt ukradený. Nemusíš být smutnej(jak se všude píše,že EMOpeopel a hlavně holky jsou smutný a melancholický)ono je to spíš špatně vysvětlený. Oni sou smutný, ALE TO JEN TEHDY,KDYŽ SE TAK CÍTÍ! A jestli ti teda cit nechybí zkus přidat i trochu stylu blíkání. Budeš se jako EMO cítit líp,než když si na něco pořád hraješ.
Nenávidím Tě,
protože mi na Tobě začalo záležet.
Nenávidím Tě,
protože si měl pravdu, že to zklamání bude bolet.
Nenávidím Tě,
protože si mě změnil.
Nenávidím Tě,
protože jsem ti dala kus sebe.
Nenávidím Tě,
protože mi Tě všechno připomíná.
Nenávidím Tě,
protože se v sobě nevyznám.
Nenávidím Tě,
protože na Tebe nedokážu zapomenout.
Nenávidím Tě,
protože miluji jen Tebe.
A nenávidím Tě za to ještě víc,
protože si to uvědomuji a nemůžu to změnit.
Miluji Tě,
protože mě dokážeš rozesmát.
Miluji Tě,
protože mi dáváš naději.
Miluji Tě,
protože s Tebou mám pocit, že žiju.
Miluji Tě,
protože mě za nic nesoudíš.
Miluji Tě,
protože se s Tebou cítím v bezpečí.
Miluji Tě,
protože Tě milovat chci.
Nenávidím Tě, ale i miluji
a to mě děsí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti EMO?

Jasně!EMO je nejlepší! 47.1% (72)
joo... 14.4% (22)
Hm! 7.8% (12)
Ani nevím 5.9% (9)
Ujde možná možná 11.1% (17)
Fujky...To je ale HNUS! 13.7% (21)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama